تلفن های تحت شبکه آوایا سری j100

آوایا آی پی فون مدل 1616

IP Phone Avaya 1616

تلفن تحت شبکه آوایا مدل ۱۶۱۶ تلفن رومیزی اپراتوری توانمند

آی پی فون آوایا مدل ۱۶۱۶ (Avaya 1616) . یک تلفن تحت شبکه رومیزی بزرگ با قابلیت های اپراتوری است که مجهز به ۱۶ خط تماس هم زمان و کلید های متنوع میان بر برای عملکردهای مختلف از جمله کنفرانس تلفنی، انتقال تماس، انتظار مکالمه، دسترسی به صندوق پست صوتی، دسترسی به دفترچه تلفن هوشمند، قطع تماس، تنظیم صدای مکالمه و کلید های قابل برنامه ریزی برای قابلیت های متنوع بسیار از جمله مشاهده وضعیت کاربران، رکورد مکالمه ها، شنود و ده ها امکان ارزشمند دیگر است.

مشخصات محصول

این تلفن هوشمند دارای یک صفحه نمایش نسبتا بزرگ سه خط با قابلیت جابجایی جهت دید بهتر کاربر بوده که مجهز به نور پس زمینه می باشد.

آی پی فون آوایا مدل ۱۶۱۶، دارای دو پورت شبکه ۱۰/۱۰۰ بوده که می تواند امکان اتصال کابل شبکه به کامپیوتر را هم فراهم نماید.

توضیح محصول

تلفن تحت شبکه آوایا مدل ۱۶۱۶، به گونه ای طراحی شده است که قابل استفاده برای منشی ها یا اپراتورهای سازمان ها می باشد که اضافه بر داشتن ۱۶ کلید قابل برنامه ریزی قابلیت اتصال ۵ کنسول اپراتوری ۳۲ کلیدی را دارا می باشد تا اپراتور یا منشی سازمان بتواند با مشاهده وضعیت کاربران مختلف عملکرد بهتری در هدایت تماس ها در مجموعه ی سازمان داشته باشد.

دیگر کالا ها

جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک های روبرو وارد شده و با کارشناسان هاوش در ارتباط باشید.