تلفن های تحت شبکه آوایا سری ۹۶۰۰

تلفن های تحت شبکه آوایا سری ۹۶۰۰

یک انتخاب چند منظوره و فراتر از یک تلفن رومیزی

تلفن های تحت شبکه آوایا سری ۹۶۰۰، شامل تعداد متنوعی از تلفن های رومیزی با استحکام زیاد و در عین حال ظرافت خاص در طراحی می باشند.

آی پی فون های آوایا سری ۹۶۰۰ ، بسیار فراتر از یک آی پی فون معمولی است که دارای صفحه نمایش های نسبتا بزرگ و در برخی از مدل ها دارای صفحه نمایش های لمسی هستند و هم چنین بسیاری قابلیت های جذاب چه از نظر کاربر تلفن و چه از نظر متخصصین فن آوری ارتباطات موجب شده است که این سری از تلفن های آی پی محبوبیت زیادی را در دنیا کسب کنند.

ارائه ی طیف گسترده تری از صدا با حذف نویزهای احتمالی در کنار پشتیبانی هم زمان از پروتکل های H.323 و SIP و مجهز به پشتیبانی از VPN بدون نیاز به تجهیزات جانبی، صفحه نمایش های بزرگ و در بعضی مدل ها صفحه نمایش های رنگی، صفحه نمایش های لمسی، پشتیبانی از صفحات وب، تقویم، دایرکتوری، پیام های فوری و بسیاری قابلیت های جذاب دیگر، همه و همه موجب شده است تا این سری از آی پی فون های آوایا منحصر بفرد بوده و نشانی از تکنولوژی مدرن و امروزی آوایا باشند.

Avaya 9600 series network phones

تلفن های تحت شبکه آوایا سری ۹۶۰۰، در بسیاری از مدل ها دارای دو پورت شبکه ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ می باشد که از قابلیت PoE پشتیبانی نموده و با خروجی اترنت Gig یک شرایط ویژه برای کاهش هزینه های سازمان با حفظ پهنای باند مناسب ارائه می نمایند.

آی پی فون های آوایا سری ۹۶۰۰، با کاهش ۴۰ تا ۶۰ درصدی مصرف انرژی، اضافه بر افزایش طول عمر، ضامن حفظ محیط زیست نیز می باشند.

با توصیف های فوق، باید اذعان داشت تلفن های تحت شبکه آوایا سری ۹۶۰۰ شایسته تعریف زیر است:

زیبای هوشمند و حامی محیط زیست

Avaya 9600 series network phones

تلفن های تحت شبکه آوایا سری ۹۶۰۰

جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک های روبرو وارد شوید و با کارشناسان هاوش در ارتباط باشید.