تلفن های تحت شبکه آوایا سری ۱۶۰۰
avaya 1600 یک انتخاب کارآمد

تلفن های تحت شبکه آوایا سری ۱۶۰۰

سازمان ها و شرکت هایی که سعی در کمینه کردن تغییرات را بهنگام بروز رسانی ساختارهای ارتباطی کسب و کار خود دارند، با یک انتخاب ایده آل برای آی پی فون های مورد نیار مواجه هستند، زیرا تلفن های تحت شبکه آوایا سری 1600، اضافه بر این که از تمامی قابلیت های یک آی پی فون کارآمد و حرفه ای پشتیبانی می کنند، بسیار کم هزینه و در عین حال بسیار پرکاربرد هستند.

این دسته از تلفن های تحت شبکه آوایا، کمترین میزان تغییرات را در میان کارکنان پدید خواهند آورد زیرا به تلفن های سنتی که سال های سال مورد استفاده بوده بسیار نزدیک است و همین امر سبب می شود تا کارکنان سازمان بهنگام تغییرات با کمترین میزان چالش مواجه باشند و یا بعبارتی بهتر با توجه به نزدیک بودن ساختار این تلفن ها به ابزارهایی که سال ها با آن کار می کردند با هیچ چالشی رو در رو نباشند.

این تلفن ها دارای سه مدل بوده که می تواند برای کاربری های متنوع در لایه های مختلف کسب و کار مورد استفاده قرار بگیرند. از تلفن هایی که مورد استفاده در مکان هایی که کمترین نیاز به قابلیت های بسیار را دارند تا منشی ها و اپراتور ها که به ابزارهای بیشتری برای مدیریت ارتباطات خود نیاز دارند.

آی پی فون های آوایا سری ۱۶۰۰، همگی مجهز به نور پس زمینه بوده و قابلیت استفاده بر روی سوییچ های PoE را دارا می باشند و در عین حال با داشتن آداپتورهای اختصاصی در شرایطی که زیرساخت سازمان مجهز به سوییچ PoE نباشد نیز قابل استفاده هستند.

تلفن های تحت شبکه آوایا سری ۱۶۰۰، با دارا بودن کلید های میان بر بسیار برای قطع و یا انتقال تماس، دسترسی به دفترچه تلفن، دسترسی به منو ها، دسترسی به لیست تماس ها، ایجاد کنفرانس های تلفنی و دسترسی به صندوق صوتی، شرایط مساعدی را برای کاربران در استفاده از این دسته از آی پی فون ها ایجاد می نماید.

آوایا 1600 کم هزینه برای کسب و کارها

مدل های سری 1600 آوایا

آی پی فون آوایا مدل ۱۶۰۳

IP Phone Avaya 1603

این مدل از تلفن های هوشمند آوایا، Avaya یک تلفن تحت شبکه نسبتا کوچک است که البته مجهز به ۳ خط تماس هم زمان و کلید های میان بر برای عملکردهای مختلف از جمله انتقال مکالمه، کنفرانس تلفنی، انتظار مکالمه و کلید های قطع تماس یا افزایش قدرت صدا می باشد. همراه با ضمانت سه ساله شرکت هاوش .

شما میتوانید از طریق دکمه زیر به صفحه محصول آوایا 1603 وارد شوید.

آی پی فون آوایا مدل ۱۶۰۸

IP Phone Avaya 1608

آی پی فون آوایا مدل ۱۶۰۸ یک تلفن تحت شبکه رومیزی بسیار کاربردی است که مجهز به ۸ خط تماس هم زمان و کلید های میان بر متنوع برای عملکردهای مختلف از جمله انتقال تماس، کنفرانس تلفنی، انتظار مکالمه، دسترسی به صندوق پست صوتی، دسترسی به دفترچه تلفن هوشمند و سایر کاربرد های عمومی از جمله افزایش یا کاهش قدرت صدا، قطع تماس و کلید های قابل برنامه ریزی برای انواع قابلیت های تلفنی مانند شنود، رکورد مکالمه ها به صورت دستی، فعال یا غیر فعال کردن داخلی و ده ها امکان دیگر بصورت میان بر می باشد.

شما میتوانید از طریق دکمه زیر به صفحه محصول آوایا 1608 وارد شوید.

برای مشاهده محصولات بیشتر توسط دکمه روبرو وارد فروشگاه هاوش شوید

آی پی فون آوایا مدل ۱۶۱۶

IP Phone Avaya 1616

آی پی فون آوایا مدل ۱۶۱۶ . Avaya یک تلفن تحت شبکه رومیزی بزرگ با قابلیت های اپراتوری است که مجهز به ۱۶ خط تماس هم زمان و کلید های متنوع میان بر برای عملکردهای مختلف از جمله کنفرانس تلفنی، انتقال تماس، انتظار مکالمه، دسترسی به صندوق پست صوتی، دسترسی به دفترچه تلفن هوشمند، قطع تماس، تنظیم صدای مکالمه و کلید های قابل برنامه ریزی برای قابلیت های متنوع بسیار از جمله مشاهده وضعیت کاربران، رکورد مکالمه ها، شنود و ده ها امکان ارزشمند دیگر است.

شما میتوانید از طریق دکمه زیر به صفحه محصول آوایا 1616 وارد شوید.