video conference havosh

ویدئو کنفرانس

ارتباط های بدون مرز با کمترین هزینه و راه کارهای کنفرانس ویدئویی

گستردگی ارتباط های تجاری در شهرهای مختلف یک کشور و یا حتی در شهرهای مختلف جهان همواره باعث سفرهای تجاری بسیاری می گردد که این سفرها اضافه بر هزینه های بسیاری که به کسب و کارها وارد می سازند، خطراتی را هم در پی دارند که همین امر باعث شده است بسیاری از کسب و کارهای نوپا بسادگی نتوانند در انجام راه حل های خود برای رشد و ارتقا اقدام کنند.

هزینه هایی مانند حمل و نقل هوایی، اقامت در هتل ها و تامین فضای جلسه ها آن قدر زیاد هستند که بسیاری از کسب و کارها از پس آن بر نمی آیند و یا این که مجبور هستند بودجه خود را از سایر امور کاهش دهند که بطور یقین همین امر در طولانی مدت فشارهای بسیاری را به کسب و کارها وارد می نمایند، چه این کاهش بودجه از امور مربوط به بازاریابی و تبلیغات باشد چه از امور آموزش و یا تحقیق باشد.

ویدئو کنفرانس

video conference

اضافه بر آن چه تاکنون گفته شد، موارد مهم دیگری نیز وجود دارند که شاید یکی از مهم ترین آن ها، کمبود نیروی متخصص و توزیع مناسب آن در سطح جهان باشد. بسیاری از کسب و کارها و سازمان ها به نیروهای متخصصی نیاز دارند که به سرعت در دسترس نیستند که همین امر یا بار مالی فراوانی را برای فراهم نمودن شرایط سفر آن ها فراهم می کند و یا این که مجبور هستند در ساختارهای خود تغییراتی را اعمال نمایند تا نیاز آن ها به نیروی متخصص دور از دسترس کاهش یابد که یقین دارند این حذف نیاز به نیروی انسانی متخصص دور از دسترس آن ها را از اهداف واقعیشان دور خواهد کرد و چه بسا موجب تعطیلی کسب و کار آن ها در دراز مدت باشد.

آموزش یکی دیگر از مهم ترین دلایل سفرهای راه دور هست، زیرا برای ارائه یک آموزش تاثیر پذیر نیاز است تا استاد و دانشجو یا دانش پژوه با هم در ارتباط بوده و بتوانند دیدار داشته باشند، حال آن که توزیع دانش و حضور اساتید حتی در سطح یک کشور هم عادلانه نیست و بطور یقین در جهان نیز چنین است.

ویدئو کنفرانس ، پایانی برای همه نگرانی های ارتباطی

video conference

امروزه و با رشد روزافزون ساختار های ارتباطی می توان گفت که نیاز ما به سفرهای پر تکرار و طولانی مدت، پر هزینه و حتی مخاطره آمیز یا بکلی از بین رفته است و یا این که بطور چشم گیری کاهش یافته است.

در عصر امروزی می توان در دفتر کار خود حضور داشت و هم زمان با تمام شرکای تجاری خود در سراسر جهان ارتباط دیداری و شنیداری داشت و یا این که برای ارتقا سطح کارایی کسب و کار خود اقدام به استخدام نیروهای متخصص دور از دسترس نماییم و بسادگی و در هر زمان که نیاز داشتیم میان خود و نیروهای دور از دسترس کسب و کار خود جلسه کاری برگزار کنیم.

آموزش رو به رشد است و با چالش های کمتری مواجه است زیرا ایجاد یک کلاس آموزشی میان استاد که در گوشه ای از این دنیای پهناور است و شاگردانی که در گرداگرد جهان توزیع شده اند بسادگی امکان پذیر است.

معاینه بیمار توسط یک پزشک متخصص که در نقطه ای بسیار دور از بیمار زندگی می کند دیگر کاری سخت نیست زیرا فقط کافی است که هر کدام در یک طرف یک سیستم کنفرانس ویدیویی حضور داشته باشند.

و بسیاری رخدادهای دیگر که اضافه بر شکوفایی بیشتر کسب و کارها شاید به زندگی جوامع بشری نیز خدمات بسیاری رسانده است.

Reduce travel costs

کاهش هزینه های سفر

Increase Productivity

کاهش هزینه های سفر

Improving relationships with customers

بهبود روابط با مشتریان

Increasing competitive advantages

افزایش مزیت های رقابتی

با محصولات ما در زمینه ی ویدئو کنفرانس آشنا شوید

ویدئو کنفرانس هاوش

Avaya Scopia® XT Video Conferencing

سیستم ویدئو کنفرانس

Avaya Scopia® Video Conferencing Infrastructure

سامانه ویدئو کنفرانس

Avaya Scopia® Desktop and Mobile Applications

جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک های روبرو وارد شوید و با کارشناسان هاوش در ارتباط باشید.