آوایا VANTAGE K175

  • AVAYA VANTAGE K175

تلفن کنفرانس Avaya K175 یک راه حل عالی برای تماس و جلسات ویدیویی است. این تلفن با یک کلیک به شما امکان می دهد تماس های ویدیویی را شروع کنید و به شما کمک می کند تا از همه چیزهایی که ابر ارائه می دهد بهره مند شوید. این تلفن همیشه روشن است و به شما امکان می دهد تا از هر نقطه ای کار کنید. همچنین بی سیم است، بنابراین می توانید آن را به راحتی به هر مکانی ببرید.

برند محصول: Avaya

روش های خرید:

توضیحات محصول

آوایا VANTAGE K175

Avaya Vantage™ یک دستگاه همکاری پیشرفته است که تجارب ارتباطی متنی و ویدیویی با وضوح بالا را ارائه می دهد. این دستگاه برای کار از هر نقطه ای طراحی شده است و می تواند با نیازهای صنعت شما سازگار شود.

در محیط کار دیجیتال امروزی، همه ما کارها را کمی متفاوت انجام می دهیم. و ما عاشق ابزارهایی هستیم که کار را آسان می کند، روز ما را ساده می کند و آن را به طور موثر انجام می دهد. کار به طور فزاینده ای بدون برنامه ریزی انجام می شود. تصمیمات باید در یک محیط دائما در حال تغییر اتخاذ شوند. Avaya VantageTM وجود دارد تا همه چیز را جمع کند.

Avaya VantageTM یک دستگاه ویدئویی رومیزی همیشه روشن، تمام شیشه ای، صفحه نمایش لمسی با رابط کاربری بصری، نصب و راه اندازی وصل و پخش است—برای تجربه ای آسان از جعبه برای شما طراحی شده است. ردپای کوچکی روی دسکتاپ شما دارد. همه شما آماده هستید تا در عرض چند دقیقه از هر جایی کار کنید. این یک دستگاه ویدیویی و همکاری با کیفیت بالا است که به طور بومی به سرویس‌های Avaya متصل شده است و از خدمات ویدیویی و مشارکتی شخص ثالث پشتیبانی می‌کند. تجربه ارتباط داخلی آن تعامل ساده، فوری، بدون درز و طبیعی را فراهم می کند. کاربران می‌توانند ویدیو، صدا، چت، همکاری را فوراً از طریق اتصالات یک لمس بدون وقفه یا مکث غیرطبیعی فعال کنند – و نیاز به مدیریت چندین دستگاه برای تعامل را از بین می‌برند.

یک محل کار دیجیتال همهجانبه را تجربه کنید که مجهز به دستگاه و خدمات مناسب است که کارایی و بهره وری شما را چندین برابر می کند. برای انجام کارها دیگر نیازی به تقلا بین دستگاه های مختلف ندارید—لپ تاپ خود را آزاد کنید و همه آن را در Avaya VantageTM خود انجام دهید.

با استفاده از تقویم آوایا K175 که به طور فعال در مورد جلسات آینده فقط با یک کلیک برای اتصال به شما اطلاع می دهد، از جلسات خود مطلع باشید. در ترکیب با Avaya Spaces™، می‌توانید فوراً به تیم‌های مختلف یا مخاطبین مستقیم خود پیام ارسال کنید. یک فضای پروژه ایجاد کنید، هر زمان که خواستید بررسی کنید، از هر کجا صحبت کنید. بحث، طوفان فکری، تراز کردن، به روز رسانی. وضوح، هیجان و همدلی را که ممکن است هنگام ملاقات چهره به چهره بدست آورید. حتی تجربه Vantage خود را با استفاده از پورت micro HDMI به یک نمایشگر خارجی گسترش دهید. هنگام استفاده از ارتباطات داخلی Avaya Vantage یا Avaya SpacesTM می‌توانید ویدیو، اشتراک‌گذاری محتوا یا هر دو ویدیو و اشتراک‌گذاری (نمای تقسیم‌شده) را به یک نمایشگر خارجی گسترش دهید.

Vantage جدید مبتنی بر Android™ سریعتر، قدرتمندتر است و برای کیفیت صدا و تصویر مهندسی شده است. با مجهز شدن به SDK ارتباطی Avaya، می‌توانید جریان‌ها و فرآیندهای کاری سازمان خود را در برنامه‌هایی با ترکیب خدمات ارتباطی Avaya بسازید. برای افزایش بهره وری و سرعت بخشیدن به فرآیندهای خود، بهترین تجربه را با این دستگاه دریافت کنید. از اتصالات NFC، بلوتوث، HDMI و USB دستگاه برای گسترش موارد استفاده خود استفاده کنید.

این دستگاه برای برقراری تماس‌های تلفنی، ویدئو کنفرانس، همکاری، افرادی که از خانه یا محل‌های اداری کار می‌کنند، کارگران دانش‌آموز و بسیاری موارد دیگر عالی است.

 

ویژگی ها و مزایای کلیدی

ویدئو و همکاری با یک کلیک:

تجربه بومی برای ویدیو با کیفیت بالا و همکاری. تجربه UC داخلی Avaya Vantage دسترسی به ویژگی‌های ارتباطی مانند تلفن صوتی و تصویری، کنفرانس، تقویم را فراهم می‌کند. تقویم داخلی یک اتصال تک کلیکی به خدمات Avaya یا شخص ثالث و همچنین اطلاع رسانی برای جلسات آینده را فراهم می کند. از Avaya Vantage™ برای انجام تمام ویدیوها و همکاری خود تنها با یک کلیک استفاده کنید. تجربه Avaya بومی خود را از طریق HDMI به صفحه نمایش خارجی گسترش دهید تا تصویری با نمای تصویر از ویدیو و محتوایی که به اشتراک می گذارید ارائه دهید.

از هر جایی کار کنید:
فرقی نمی‌کند که از خانه کار می‌کنید یا از یک مکان اداری، Avaya Vantage™ به راحتی می‌تواند به خدمات ابری ارتباطی سازمان یا خدمات مبتنی بر محل متصل شود. این یک تجربه آسان از جعبه را فراهم می کند، بنابراین یک کارگر خانگی می تواند به راحتی مستقر شود و یکپارچه متصل شود. از Avaya Setup Wizard با پیکربندی خودکار بر اساس آدرس ایمیل شرکت خود استفاده کنید و در کمترین زمان از خدمات ویدیویی و همکاری خود استفاده کنید.

ادغام Avaya Spaces™:
Avaya Spaces یک برنامه همکاری تیمی و جلسه مبتنی بر ابر است که به طور یکپارچه تماس های دیجیتال، ویدیو، وظایف، اشتراک گذاری و موارد دیگر را در مرورگر شما یا برنامه Spaces ادغام می کند. Avaya Vantage™ همراه با برنامه Avaya Spaces نصب شده روی آن است. Avaya Spaces با تجربه UC داخلی Avaya Vantage برای دسترسی سریع به برنامه Avaya Spaces یا دریافت اعلان یا پیوستن به جلسه Spaces از برگه Calendar یکپارچه شده است. داشبورد Avaya Spaces را باز کنید، به یک جلسه بپیوندید، ویدیو و ارائه را با استفاده از Avaya Vantage™ به یک صفحه خارجی ارسال کنید. کاربر می تواند برای ارسال ویدیو به مانیتور خارجی که ویدیو را با همه شرکت کنندگان در تماس نمایش می دهد ضربه بزنید یا ارائه را به مانیتور خارجی که ارائه را نمایش می دهد ارسال کند و صفحه Avaya Vantage™ ویدیو را با همه شرکت کنندگان در تماس نمایش می دهد. یا حتی ویدیو و ارائه را به مانیتور خارجی ارسال کنید که نمایشگر خارجی را به دو نیم تقسیم می کند. نیمی از صفحه نمایش ارائه را نشان می دهد، نیمی دیگر ویدیو را با همه شرکت کنندگان در تماس نمایش می دهد.

فاکتور فرم معاصر:

تمام شیشه ای، نوآورانه Avaya VantageTM یک دستگاه رومیزی پیشرفته است. با صفحه نمایش لمسی بزرگ خود، بدون دکمه های مکانیکی قابل مشاهده. زمینه را برای دستگاه‌های آینده‌نگر فراهم می‌کند که در همه سطوح از دستگاه‌های سنتی پیشی می‌گیرند – مرزهای یک تجربه کاربری جدید دسکتاپ را پیش می‌برند. ردپای کوچکی روی دسکتاپ دارد، نصب آن ساده و آسان است، می‌تواند به دیوار نصب شود یا فقط روی میز قرار گیرد و یک پایه اختیاری/جداشونده با گوشی بی‌سیم/سیمی دارد. Avaya VantageTM بیانی از نسل بعدی دستگاه‌های تعامل اختصاصی است که به‌خوبی با جریان‌های کاری موبایل امروزی مطابقت دارد.

Avaya VantageTM برای برتری صوتی و عملکرد در یک دستگاه اختصاصی، مهندسی شده برای ارتباطات صوتی و تصویری که همیشه روشن، در دسترس و آماده است، ساخته شده است. این صدا با کیفیت سازمانی را تجسم می‌دهد و آن را به یک دستگاه ارتباطی عالی برای تماس صوتی و تصویری و یکپارچه‌سازی برنامه‌ها تبدیل می‌کند. برای یک کنفرانس و همکاری همهجانبه طراحی شده است. این یک تجربه ارتباط صوتی و تصویری با قابلیت استفاده آسان و با امکانات کامل در زیرساخت کنترل تماس میزبانی شده توسط شخص ثالث Avaya ارائه می‌کند.

تمرکز عمودی: موارد استفاده:
Avaya VantageTM همچنین برای بازارهای عمودی مانند مهمان‌نوازی، مراقبت‌های بهداشتی، خرده‌فروشی، دولت، آموزش، رسانه و سرگرمی بسیار مناسب است، جایی که فرصت‌هایی را برای ارتباطات به عنوان بخشی از برنامه‌های کاربردی گردش کار ایجاد می‌کند. این بسیار قابل تنظیم است و با Avaya BreezeTM Client SDK، یک کیت توسعه نرم افزار برای جاسازی ویژگی های ارتباطی در برنامه های تجاری مبتنی بر گردش کار، به کاربران قدرت می دهد.

مشخصات فنی آوایا K175

فاکتور فرم
▪ تمام شیشه، بدون دکمه قابل مشاهده، دکمه های صدا در کنار. ردپای کوچک – استفاده عالی از فضای دسکتاپ
▪ گوشی اختیاری (دستگاه بلوتوث سیمی یا بی سیم با قلاب سوئیچ مغناطیسی)
▪ پایه لولایی برای قرارگیری صاف چند زاویه ای. پایه رومیزی یا پایه دیواری

نمایش دادن

اندازه و جهت نمایش:
8”؛ پرتره

کیفیت نمایش:
1280 x 800 پیکسل، لمس خازنی با عمق رنگ 24 بیت

صفحه لمسی:
بله

صدا

کدک های صوتی:
صدای باند پهن در همه مبدل‌ها، گوشی، هدست و هندزفری موجود است. کدک های پشتیبانی شده: G.722, G.711, G.729, G.726, Opus

میکروفون ها:
4

صدای باند پهن:
بله

دکمه ها و نشانگرهای وضعیت

▪ بدون صفحه شماره گیری مکانیکی
▪ نشانگر انتظار پیام

اتصال دهنده ها / پورت ها

پورت های اتصال هدفون:
▪ کانکتور هدست 3.5 میلی متری
▪ اتصال هدست RJ9 برای هدست سیمی با کیفیت بالا

هدست های پشتیبانی شده:
▪ هدست بلوتوث باند پهن
▪ هدست 3.5 میلی متری
▪ هدست RJ9
▪ هدست USB

HDMI:
پورت Micro HDMI 2.0 برای گسترش نمایشگر

کدک های ویدیویی:
کدک H.264 را با پروفایل های رمزگذاری زیر پشتیبانی کنید:
▪ AVC با مشخصات بالا
▪ نمایه پایه AVC

گوشی:
▪ 1 عدد کانکتور پایه گوشی

USB 3.0 Type-C:
پورت عمومی: درایو فلش USB برای انتقال داده به دستگاه و از دستگاه. پشتیبانی به درایوهای فلش USB با حداکثر 32 گیگابایت حافظه محدود است.

هاب USB چند پورت، هدست USB، ماوس، صفحه کلید، دوربین USB، دستگاه های اندروید (پشتیبانی فقط به شارژ دستگاه Android محدود می شود. انتقال داده پشتیبانی نمی شود).

▪ در صورت استفاده از سوئیچ PoE کلاس 4 (802.3at) تا 900 میلی آمپر • در صورت استفاده از سوئیچ PoE کلاس 3 تا 100 میلی آمپر

حافظه:
▪ حافظه فلش 32 گیگابایتی
▪ 2 گیگابایت رم

قدرت

▪ برق از اترنت EEE 802.3af (کلاس 3) یا 802.3at (کلاس 4)
▪ پورت اختصاصی USB Type-C برای ورودی برق DC. منبع تغذیه استاندارد USB-C یا آداپتور برق را می توان استفاده کرد

قابلیت اتصال

وای فای:
▪ حالت نقطه دسترسی بی سیم
▪ Wi-Fi 802.11a/b/g/n
▪ Wi-Fi 802.11ac در باند 5 گیگاهرتز
▪ نقطه اتصال Wi-Fi

بلوتوث:
بلوتوث 4.2 با پشتیبانی از سرعت بالا (HS)، کم انرژی (LE) و سرعت داده پیشرفته (EDR)، بلوتوث یکپارچه برای جفت کردن لوازم جانبی، گوشی بی سیم و هدست های بی سیم

ارتباطات میدان نزدیک (NFC)
از NFC پشتیبانی می کند که ارتباط بی سیم بین دو دستگاه را در فواصل کوتاه امکان پذیر می کند.

شبکه محلی کابلی:
دو پورت RJ45، 10/100/1000 مگابایت

پروتکل های شبکه:
SIP، DHCP، DNS، LLDP (فقط برای رابط اترنت)، TCP، TLS، HTTP / HTTPS، RTP / SRTP، RTCP / SRTCP، SNTP، 802.1x، VLAN (فقط برای رابط اترنت)، DSCP لایه 3 QoS

ویدیو

Avaya Vantage™ K175 با دوربین:
دستگاه استاندارد با صفحه نمایش 8 اینچی و دوربین یکپارچه برای دسترسی کامل به تماس های ویدیویی و کنفرانس ها

Avaya Vantage K175 بدون دوربین:
دستگاه استاندارد با صفحه نمایش 8 اینچی که شامل دوربین یکپارچه نمی شود.
هنوز هم می توان ویدیو را از سایر کاربران دریافت کرد

کیفیت ویدیو:
1080p30

دوربین یکپارچه:
2 مگاپیکسل

نرم افزار و برنامه های کاربردی

سیستم عامل:
اندروید 9.0

رابط کاربری:
رابط کاربری ساده شده با استفاده از سرویس گیرنده داخلی Avaya Vantage™، Avaya SpacesTM، تعامل صوتی با استفاده از برنامه داخلی Avaya Alexa، پشتیبانی شده توسط Amazon Alexa (لطفاً توجه داشته باشید که آمازون، الکسا و همه آرم‌های مرتبط علائم تجاری Amazon.com، Inc. یا شرکت‌های وابسته به آن هستند. ).

ویژگی های نزدیکی موبایل:
آره

پشتیبانی Google Apps:
مجموعه برنامه Google گنجانده نشده است. همه مدل‌های دستگاه از نصب Google Play Store و Play Services پشتیبانی می‌کنند. سرپرست می‌تواند دانلود فروشگاه Google Play را در دستگاه شما آغاز کند. تأییدکننده پیکربندی عیب‌یابی برای ارزیابی و گزارش پیکربندی فعال در دستگاه برای عیب‌یابی پیشرفته

پشتیبانی از زبان ها:
پرتغالی برزیل، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، لاتین اسپانیایی، روسی، چینی ساده شده، چینی سنتی

پیکربندی و تامین

پشتیبانی از خدمات ثبت نام دستگاه:
بله

کشف مبتنی بر ایمیل:
بله

خوش آمدید جادوگر:
بله

برنامه ارتباطی:
مشتری داخلی

خدمات همکاری تیمی و تماس دیجیتالک
Avaya SpacesTM، برنامه های شخص ثالث تایید شده Avaya

عمومی

ضمانتنامه:

آوایا به مدت 3 ماه محدود ارائه می دهد
گارانتی نرم افزار؛ یک سال
گارانتی محدود سخت افزار

رنگ:
مشکی

آهنگ های زنگ قابل دانلود:
بله

آهنگ های زنگ قابل دانلود:
بله

حفاظت ضد سرقت:
اسلات امنیتی Kensington®

پشتیبانی از پلتفرم:
Avaya Aura® 7.1
Avaya SpacesTM
Avaya IP OfficeTM 11.1.1