آی پی فون آوایا مدل 9670

  • Avaya IP Phone 9670
  • آوایا ۹۶۷۰، فراتر از انتظار

تلفن تحت شبکه آوایا مدل ۹۶۷۰، بیش تر از آن که یک تلفن تحت شبکه رومیزی باشد، یک ابر دستگاه مبتنی بر تکنولوژی رومیزی است.

آی پی فون آوایا مدل ۹۶۷۰، مجهز به یک صفحه نمایش رنگی بزرگ با ابعاد ۵٫۱ در ۳٫۸ اینچی است که بصورت لمسی (Touch Screen) بوده و از صفحات وب پشتیبانی می نماید.

برند محصول: Avaya

روش های خرید:

توضیحات محصول

آی پی فون آوایا مدل 9670

اضافه بر دارا بودن ۵ کلید نرم افزاری یا نرم، دارای ۲۴ کلید قابل برنامه ریزی جهت دسترسی سریع و آسان به قابلیت های مرکز تلفن می باشد.

تلفن تحت شبکه آوایا مدل ۹۶۷0 (آوایا 9670)، یک ابزار هوشمند جهت دسترسی به خواسته هایی فراتر از ارتباطات صوتی است و البته خود سر آغاز تکنولوژی های مدرن تر شرکت آوایا در این حوزه است.

آی پی فون آوایا مدل ۹۶۷۰، دارای دو پورت شبکه ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ بوده و در زمینه ارتباطات صوتی از پروتکل H.323 پشتیبانی می نماید.

اگر چه کار با ابزارهای این تلفن از طریق صفحه نمایش لمسی آن بسیار آسان است، ولی برای بسیاری نیازهای عمومی کاربر از قبیل انتقال تماس، انتظار مکالمه، دسترسی به دفترچه تلفن هوشمند، دسترسی به تاریخچه تماس ها، افزایش یا کاهش قدرت صدا، استفاده از رابط هدست و قطع موقت صدا نیز کلیدهای مجزایی بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده است.

تلفن تحت شبکه آوایا مدل ۹۶۷۰، یک ابزار ارتباطی مدرن و مجلل برای میزهایی است که به استفاده از ابزار های مدرن و مبتنی بر تکنولوژی عادت دارند.

آی پی فون آوایا مدل ۹۶۷۰، البته سر آغاز تکنولوژی های مدرن تر آوایا در این زمینه برای تلفن های تحت شبکه و ابزارهای چند منظوره سری های E، H و J می باشد.