آوایا VANTAGE K155

  • AVAYA VANTAGE K155

تلفن کنفرانس Avaya K155 یک راه حل عالی برای تماس و جلسات ویدیویی است. این تلفن به شما امکان می دهد تا با یک کلیک تماس های ویدیویی را شروع کنید و از همه امکانات ابری بهره مند شوید. این تلفن همیشه روشن است و به شما امکان می دهد تا از هر نقطه ای کار کنید. همچنین بی سیم است، بنابراین می توانید آن را به راحتی به هر مکانی ببرید.

برند محصول: Avaya

روش های خرید:

توضیحات محصول

آوایا VANTAGE K155

AVAYA VANTAGE

Avaya Vantage™ یک دستگاه همکاری پیشرفته است که تجارب ارتباطی متنی و ویدیویی با کیفیت بالا را ارائه می دهد. این دستگاه برای کار از هر نقطه ای طراحی شده است و می تواند با نیازهای صنعت شما سازگار شود.

Avaya Vantage™ همچنین برای بازارهای عمودی مانند مهمان‌نوازی، مراقبت‌های بهداشتی، خرده‌فروشی، دولت، آموزش، رسانه و سرگرمی بسیار مناسب است. این دستگاه فرصت‌هایی را برای ارتباطات به عنوان بخشی از برنامه‌های کاربردی گردش کار ایجاد می‌کند.

تغییر تجربه دسکتاپ حرفه ای

Avaya VantageTM K155 یک دستگاه سریع، قدرتمند و مبتنی بر Android™ است که برای کیفیت صدا و تصویر مهندسی شده است. با مجهز شدن به SDK ارتباطی Avaya، می‌توانید جریان‌ها و فرآیندهای کاری سازمان خود را در برنامه‌هایی با ترکیب خدمات ارتباطی Avaya بسازید. برای افزایش بهره وری و سرعت بخشیدن به فرآیندهای خود، بهترین تجربه را با این دستگاه دریافت کنید. از اتصالات NFC، بلوتوث، HDMI و USB دستگاه برای گسترش موارد استفاده خود استفاده کنید. این دستگاه برای کاربرانی که صفحه شماره گیری سنتی و کلیدهای کاربردی همراه با صفحه نمایش لمسی 5 اینچی را ترجیح می دهند، طراحی شده است، این دستگاه برای برقراری تماس های تلفنی، ویژگی های تلفنی پیشرفته، کنفرانس ویدیویی، همکاری، کسانی که از خانه یا محل کار کار می کنند، کارکنان دانش و خیلی بیشتر.

ویژگی ها و مزایای کلیدی

دستگاه نوآورانه Avaya Vantage™ K155 یک دستگاه ماژولار و جالب است که امکان داشتن فاکتورهای مختلف را دارد. همراه با یک دوربین یکپارچه، پایه اختیاری/جداشدنی با گوشی بی‌سیم/سیمی ارائه می‌شود که به شما این امکان را می‌دهد که یک گوشی بی‌سیم و سیمی را انتخاب کنید یا در صورت تمایل، یکی را نادیده بگیرید. Avaya Vantage™ K155 می‌تواند برنامه‌های Android موجود را اجرا کند و دارای کنترل‌های استاندارد Android Back، Home و Overview به‌عنوان بخشی از دکمه‌های صفحه‌کلید به منظور استفاده کامل از صفحه نمایش لمسی خازنی ۵ اینچی موجود است.

استقرار آن توسط مدیر یا کاربر نهایی ساده و آسان است – می‌تواند روی دیوار نصب شود یا فقط روی میز قرار گیرد و ردپای کوچکی روی دسکتاپ دارد.

Avaya Vantage K155 برای ارائه عالی و عملکرد آکوستیک در یک دستگاه اختصاصی ساخته شده است. عالی برای ارتباطات صوتی و تصویری دارای قابلیت گسترش ویدئو و ارائه به صفحه نمایش خارجی است. همیشه روشن، در دسترس و آماده است. این صدا با کیفیت سازمانی را تجسم می‌دهد و آن را به یک دستگاه ارتباطی عالی برای تماس صوتی و تصویری و یکپارچه‌سازی برنامه‌ها تبدیل می‌کند.

ویدئو و همکاری با یک کلیک

تجربه بومی برای ویدیو با کیفیت بالا و همکاری. تجربه UC داخلی Avaya Vantage دسترسی به ویژگی‌های ارتباطی مانند تلفن صوتی و تصویری، پیام‌رسانی، کنفرانس، تقویم را فراهم می‌کند. تقویم داخلی یک اتصال تک کلیکی به خدمات Avaya یا شخص ثالث و همچنین اطلاع رسانی برای جلسات آینده را فراهم می کند. از Avaya Vantage™ برای انجام تمام ویدیوها و همکاری خود تنها با یک کلیک استفاده کنید. تجربه Avaya بومی خود را از طریق HDMI به صفحه نمایش خارجی گسترش دهید تا تصویری با نمای تصویر از ویدیو و محتوایی که به اشتراک می گذارید ارائه دهید.

تلفن AVAYA VANTAGE

به کمک AVAYA VANTAGE از هر جایی کار کنید

فرقی نمی‌کند که از خانه کار می‌کنید یا از یک مکان اداری، Avaya Vantage™ به راحتی می‌تواند به خدمات ابری ارتباطی سازمان یا خدمات مبتنی بر محل متصل شود. این یک تجربه آسان از جعبه را فراهم می کند که به راحتی مستقر شده و یکپارچه متصل می شود. از Avaya Setup Wizard با پیکربندی خودکار بر اساس آدرس ایمیل شرکت خود استفاده کنید و در کمترین زمان از خدمات ویدیویی و همکاری خود استفاده کنید.

ادغام Avaya Spaces™

Avaya Spaces یک برنامه همکاری تیمی و جلسه مبتنی بر ابر است که به طور یکپارچه تماس های دیجیتال، ویدیو، وظایف، اشتراک گذاری و موارد دیگر را در مرورگر شما یا برنامه Spaces ادغام می کند. Avaya Vantage™ همراه با برنامه Avaya Spaces نصب شده روی آن است. Avaya Spaces با تجربه UC داخلی آوایا VANTAGE K155 برای دسترسی سریع به برنامه Avaya Spaces یا دریافت اعلان یا پیوستن به جلسه Spaces از برگه Calendar یکپارچه شده است.

می‌توانید وظایف و پست‌های Avaya Spaces تیم‌های خود را تماشا کنید، چت کنید یا پیام ویدیویی ارسال کنید یا در برگه پیام مستقیم با مخاطبین Spaces خود چت کنید و همچنین به یک جلسه بپیوندید.

با فناوری جدید «تغییر صفحه»، کاربران از طریق HDMI می‌توانند محتوا و ویدیو را بر اساس تغییر پویایی جلسه به صفحه نمایش بزرگ‌تر منتقل کنند. برای ارائه محتوا، یک لمس روی Avaya Vantage همان جلسه را در حالت ارائه در لپ تاپ باز می کند.

تمرکز عمودی: موارد استفاده

آوایا VANTAGE K155 همچنین برای بازارهای عمودی مانند مهمان‌نوازی، مراقبت‌های بهداشتی، خرده‌فروشی، دولت، آموزش، رسانه و سرگرمی بسیار مناسب است، جایی که فرصت‌هایی را برای ارتباطات به عنوان بخشی از برنامه‌های کاربردی گردش کار ایجاد می‌کند. این بسیار قابل تنظیم است و با Avaya BreezeTM Client SDK، یک کیت توسعه نرم افزار برای جاسازی ویژگی های ارتباطی در برنامه های تجاری مبتنی بر گردش کار، به کاربران قدرت می دهد.

آوایا VANTAGE K155

تلفن AVAYA VANTAGE

مشخصات فنی

▪ ترکیبی از صفحه کلید مکانیکی و صفحه نمایش شیشه ای، دکمه های تنظیم صدا در جلو. ردپای کوچک استفاده عالی از فضای دسکتاپ
▪ گوشی اختیاری (دستگاه بلوتوث سیمی یا بی سیم با قلاب سوئیچ مغناطیسی)
▪ پایه لولایی برای قرارگیری صاف چند زاویه ای. پایه رومیزی یا پایه دیواری

اندازه و جهت نمایش نمایشگر:
5″؛ منظره

کیفیت نمایش:
720 x 1280 پیکسل، لمس خازنی با عمق رنگ 24 بیتی

صفحه لمسی:
بله

صدا:

بله

کدک های صوتی:
صدای باند پهن در همه مبدل‌ها، گوشی، هدست و هندزفری موجود است.
کدک های پشتیبانی شده: G.722, G.711, G.729, G.726, Opus

میکروفون ها:
4

کاهش نویز صوتی:
در 3.5 میلی متر، RJ9 (بدون EHS) و گوشی سیمی.

صدای باند پهن:

بله

دکمه ها و نشانگرهای وضعیت:
▪ صفحه شماره گیری مکانیکی موجود است
▪ نشانگر انتظار پیام
▪ نوار بالایی قابل ویرایش برای نشانه های اضافی مانند بلوک میکروفون، بلوک دوربین، بلوتوث و موارد دیگر

اتصال دهنده ها / پورت ها

پورت های اتصال هدفون:
▪ کانکتور هدست 3.5 میلی متری
▪ اتصال هدست RJ9 برای هدست سیمی با کیفیت بالا

هدست های پشتیبانی شده:
▪ هدست بلوتوث باند پهن
▪ هدست 3.5 میلی متری
▪ هدست RJ9
▪ هدست USB

HDMI:
پورت Micro HDMI 2.0 برای گسترش نمایشگر

کدک های ویدیویی:
کدک H.264 را با پروفایل های رمزگذاری زیر پشتیبانی کنید:
▪ AVC با مشخصات بالا
▪ نمایه پایه AVC

گوشی:
▪ 1 عدد کانکتور پایه گوشی

USB 3.0 Type-C:
پورت عمومی: درایو فلش USB برای انتقال داده به دستگاه و از دستگاه. پشتیبانی به درایوهای فلش USB با حداکثر 32 گیگابایت حافظه محدود است.

هاب USB چند پورت، هدست USB، ماوس، صفحه‌کلید، دوربین USB، دستگاه‌های Android (پشتیبانی فقط به شارژ دستگاه Android محدود می‌شود. انتقال داده پشتیبانی نمی‌شود).
▪ در صورت استفاده از سوئیچ PoE کلاس 4 (802.3at) تا 900 میلی آمپر در صورت استفاده از سوئیچ PoE کلاس 3 تا 100 میلی آمپر

حافظه:
▪ حافظه فلش 32 گیگابایتی
▪ 2 گیگابایت رم

قدرت:
▪ برق از اترنت EEE 802.3af (کلاس 3) یا 802.3at (کلاس 4)
▪ پورت اختصاصی USB Type-C برای ورودی برق DC.

قابلیت اتصال در تلفن AVAYA VANTAGE K155

وای فای:

▪ Wi-Fi 802.11a/b/g/n
▪ Wi-Fi 802.11ac در باند 5 گیگاهرتز
▪ نقطه اتصال Wi-Fi

بلوتوث:

بلوتوث 4.2 با پشتیبانی از سرعت بالا (HS)، کم انرژی (LE) و سرعت داده پیشرفته (EDR)، بلوتوث یکپارچه برای جفت کردن لوازم جانبی، گوشی بی سیم و هدست های بی سیم

ارتباطات میدان نزدیک (NFC):
از NFC پشتیبانی می کند که ارتباط بی سیم بین دو دستگاه را در فواصل کوتاه امکان پذیر می کند.

شبکه محلی کابلی:
دو پورت RJ45، 10/100/1000 مگابایت

پروتکل های شبکه:
SIP، DHCP، DNS، LLDP (فقط برای رابط اترنت)، TCP، TLS، HTTP / HTTPS، RTP / SRTP، RTCP / SRTCP، SNTP، 802.1x، VLAN (فقط برای رابط اترنت)، DSCP لایه 3 QoS

ویدیو

Avaya Vantage™ K155 با دوربین
دستگاه استاندارد با صفحه نمایش 5 اینچی و دوربین یکپارچه برای دسترسی کامل به تماس های ویدیویی و کنفرانس ها
برای غیرفعال کردن ویدیو از دستگاه از دکمه بی‌صدا کردن ویدیو استفاده کنید.

کیفیت ویدیو:
1080p30

دوربین یکپارچه:
2 مگاپیکسل با شاتر دیجیتال

VANTAGE K155

نرم افزار و برنامه های کاربردی

سیستم عامل اندروید:
9.0

رابط کاربری:
رابط کاربری ساده شده با استفاده از سرویس گیرنده داخلی Avaya Vantage™، Avaya SpacesTM، تعامل صوتی با استفاده از برنامه داخلی Avaya Alexa، پشتیبانی شده توسط Amazon Alexa (لطفاً توجه داشته باشید که آمازون، الکسا و همه آرم‌های مرتبط علائم تجاری Amazon.com، Inc. یا شرکت‌های وابسته به آن هستند. ).

ویژگی های نزدیکی موبایل:
با استفاده از بلوتوث

پشتیبانی Google Apps:
مجموعه برنامه Google گنجانده نشده است. همه مدل‌های دستگاه از نصب Google Play Store و Play Services پشتیبانی می‌کنند. سرپرست می‌تواند دانلود فروشگاه Google Play را در دستگاه شما آغاز کند

عیب یابی:
تأییدکننده پیکربندی برای ارزیابی و گزارش پیکربندی فعال در دستگاه برای عیب یابی پیشرفته

پشتیبانی از زبان ها:
پرتغالی برزیل، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، لاتین اسپانیایی، روسی، چینی ساده شده، چینی سنتی

پیکربندی و تامین VANTAGE K155

پشتیبانی از خدمات ثبت نام دستگاه:
بله

کشف مبتنی بر ایمیل:
بله

جادوگر خوش آمدید:
بله

برنامه ارتباطی:

مشتری داخلی

خدمات همکاری تیمی و تماس دیجیتال:
Avaya SpacesTM، برنامه های شخص ثالث تایید شده Avaya ACO

آهنگ های زنگ قابل دانلود:
بله

تصویر زمینه قابل دانلود:
بله

عمومی

ضمانتنامه:
Avaya 3 ماه ضمانت محدود نرم افزار را ارائه می دهد. یک سال گارانتی محدود سخت افزار

رنگ:
مشکی

حفاظت ضد سرقت:
اسلات امنیتی Kensington®

پشتیبانی از پلتفرم AVAYA VANTAGE:
Avaya Aura® 7.1، Avaya IP OfficeTM 11.1.1، ACO
فضاهای آوایا