مقاله ها, راه حل ها, مرکز تماس

بهینه سازی ساختارهای ارتباطی

بهینه سازی ساختارهای ارتباطی

بهینه سازی ساختارهای ارتباطی

آن چه از پیش روی شما می گذرد در مورد ” بهینه سازی ساختارهای ارتباطی ” است، ما در مجموعه هاوش امیدواریم راهنمای خوبی برای تمام کسب و کارهایی باشیم که، قصد دارند از خدمات مرکز تماس و خدمات مربوط به مشتریان استفاده کنند.

 

ساختارهای ارتباطی

ساختن یک کسب و کار کارآمد تر و پاسخ گو با راه کارهای ارتباطی

کسب و کارها برای رشد و توسعه به راه کارهای ارتباطی انعطاف پذیر تر و چابک نیاز دارند. کاهش هزینه های مالکیت خود عاملی موثر در افزایش بهره وری است.

ایجاد یک محیط بهتر برای زندگی در حالی صورت می پذیرد که عوامل موثر در رشد کسب و کارها هم فراهم می گردد.

ساختار مدرن اکو سیستم امروزه به سیستم های مدرن مبتنی بر ابر نیازمند است که البته همراه با کاهش هزینه های عملیاتی می باشد.

کلید کسب و کار های آینده در مسیر پیش روی برای رشد و بهره وری، مبتنی بر ارتباط های بسیار با مشتریان، کارکنان، ارتباطات یکپارچه، تحرک پذیری و در دسترس بودن برای تعامل بیشتر و بهتر در تیم می باشد.

کاهش کل هزینه مالکیت

تمرکز و تثبیت بر اساس سخت افزار کمتر، انرژی کمتر، درگیری کمتر و در عین حال سرمایه گذاری و هزینه مالکیت کمتر می باشد.

بهینه سازی ساختارهای ارتباطی و سادگی مدل کسب و کار

تمرکز بر OPEX (هزینه راهبری) به جای CAPEX (هزینه سرمایه گذاری با حرکت به سوی زیرساخت های ناهمگن بر اساس پلت فرم های باز و ترکیب راه کارها در جهت افزایش قابلیت های کسب و کار. (OPerational EXpenditure – CAPital EXpenditure)

برای آینده

راه اندازی معماری انعطاف پذیر تر و قابل ارتقاء، بر اساس طراحی مدل های قابل توسعه و مبتنی بر ابر ارتباطات به جای ساختن مکان های سیستمی.

بهینه سازی ساختارهای ارتباطی 4

ساختارهای ارتباطی را خلق کنید برای آینده

گسترش و توسعه کسب و کارها می تواند ترسناک باشد اگر محدود به سیستم های کامپیوتری کهنه و محدود باشند.

یک راه کار تعاملی که عنصر ضروری کسب و کارهای امروزی است مبتنی بر ساختار انعطاف پذیر است که به سادگی می توانند با کمترین هزینه های ممکن با حفظ استقلال خود قابل انتقال باشند و یا رشد کسب و کار ها فقط به سادگی ارتقا یک عامل دسکتاپ باشد.

این معماری کسب و کارهای آینده است و اگر ما می خواهیم از هم اکنون برای کسب و کار خود رشد و توسعه را پیش بینی کنیم، باید ایمان داشته باشیم که فقط یک راه کار پیش روی ماست و آن هم این که هر چه سریع تر سیستم های کهنه و دست و پا گیر قدیمی را کنار بگذاریم و به راه کارهای تعاملی جدید روی آوریم.

کسب و کار خود را آماده کنید.

متمرکز و ساده برای بهینه سازی ساختارهای ارتباطی

حرکت کنید به سمت ایجاد زیر ساخت های مجازی که به سرورهای کمتری نیاز دارند و برنامه های کاربردی شما را تحکیم می بخشند، راه کار ایده آلی هستند تا بتوانید به سادگی تمرکز ایجاد کنید.

ترکیب مجازی سازی اضافه بر تحکیم برنامه های کابردی کسب و کار ها بر روی دستگاه های مجازی باعث کاهش هزینه های عملیاتی می شود.

راه کارهای متمرکز و ساده که مبتنی بر مجازی سازی می باشند، موجب کنترل هزینه های سرمایه گذاری در سطح کسب و کار ها خواهد شد.

این روش مدل جدید ارتباطات در کسب و کارهای جدید می باشد برای ماه های پیش روی نه سال های آتی.

زمان تغییر نرسیده است؟

کاهش هزینه های کلی مالکیت

راه کارهای همکاری در آینده نمی تواند مبتنی بر هزینه های سرمایه گذاری و هزینه های مالکیت زیاد باشد.

سرمایه گذاری در راه کارهای مبتنی بر تعامل ایده آل کسب و کار های آینده است.

در این روش شبکه ها و زیر ساخت های خصوصی با هم ترکیب و به صورت یکپارچه با صرف هزینه های اشتراکی که به مراتب کمتر از مدل های سنتی می باشد اداره می شوند. معماری باز شامل ویژگی ها و قابلیت های مورد نیاز این روش های انعطاف پذیر می باشد که برآیند مثبت آن کاهش هزینه های مالکیت می باشد.

بهینه سازی برنامه های کاربردی توسط راه کارهای ارتباطی

راه کارهای ارتباطی کسب و کارهای امروزی در اندازه برنامه های کاربردی مبتنی بر عامل دسکتاپ است.

راه کارهای ارتباطی یکپارچه گزینه قابل قبول کسب و کارهای آینده است.

راه کارهای ارتباطی یکپارچه یک راه حل مدرن امروزی مبتنی بر تعامل است که رسانه های ارتباطی مختلف و متنوعی را در اختیار کسب و کارها می گذارد و عوامل می توانند با ابزارهای مختلف ارتباطی بر اساس یک معماری باز و انعطاف پذیر به شبکه ارتباطی متصل شده و ارتباط های موثری را با اعضای تیم داشته باشند.

بر اساس ساختار مدرن ارتباطات یکپارچه حرکت کنید.

بهینه سازی ساختارهای ارتباطی 1

نتیجه‌گیری :

بهینه سازی ساختارهای ارتباطی برای بهبود عملکرد سازمانی بسیار مهم است. با بهینه سازی ساختارهای ارتباطی، سازمان‌ها می‌توانند ارتباطات داخلی و خارجی خود را بهبود داده و به موفقیت در کسب و کار دست یابند. در مراحل بهینه سازی ساختارهای ارتباطی، باید به مشکلات و نواقص ساختارهای موجود توجه شود و بهبودهای لازم انجام شود. همچنین، باید ساختارهای ارتباطی به گونه‌ای طراحی شوند که بهترین عملکرد را داشته باشند و با استفاده از فناوری‌های نوین، می‌توان این هدف را به راحتی دست یافت. در نهایت، با پیاده کردن ساختارهای ارتباطی بهینه شده و تربیت کارکنان برای استفاده صحیح از آن‌ها، می‌توان به بهبود عملکرد سازمانی دست یافت. 


منتشر شده در تاریخ : 1397.08.22


نویسنده :‌ شرکت هاوش

جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از محصولات در زیر دیدن نمایید و با کارشناسان شرکت هاوش از طریق دکمه روبرو در ارتباط باشید

نوشته های مشابه